Come on !

Witam wszystkich zagorzałych fanów tenisa ziemnego, dowiecie się wszystkiego co kręci się wokół zawodowego tenisa, autor blogu Krystian Szyling.

Wpis

niedziela, 18 sierpnia 2013

Finał turnieju w Cincinnati pomiędzy Rafaelem Nadalem a Johnem Isnerem rostrzygnięty !

18.08.2013r. o godzinie 18:30 rozpoczęła się relacja finałowego spotkania w Cincinnati, oczywiście nie mogłem przegapić takiego meczu o zwycięstwo w turnieju w Cincinnati. Mecz był bardzo wyrównany i pełny nie samowitych akcji,a pierwszy jak i drugi set rozstrzygnął się w tie-breaku, w pierwszym Rafa wygrał 7:6 ( 10-8 ) a drugi set też wygrał Rafa 7:6 ( 7-3) , mecz wygrał bez choćby jednego break-pointa, nie dał szans swojemu rywalowi Johnowi Isnerowi. To 26 wygrany turniej masters w karierze Rafy a 5 już w tym sezonie. Osobiście moim wielkim faworytem w Tenisie jest właśnie Rafael Nadal. Pozdro!